Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci galbeni imprimati "Pericol biologic", 40 litri - 500x700 mm, 50 microni, ADR Iprochim, Saci gal
- Număr anunț
- DA21276899
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716,50 RON
- Valoare atribuită
- 716,50 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 08:37
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
716,50 RON
din 716,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro