Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHER MATERIALE DE INTRETINERE

Număr anunț
DA21276674
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU RARES (CUI 7685840)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,97 RON
Valoare atribuită
649,97 RON
Data publicării
24.09.2018 08:16
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,97 RON

din 649,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.