Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Produse de papetarie conform referat 1
- Număr anunț
- DA21274770
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766,31 RON
- Valoare finală
- 766,31 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 14:31
- Data finalizării
- 24.09.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.