Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare a unor terenuri ce apartin domeniului privat al Municipiului Tulcea

Număr anunț
DA21269829
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
OANCIA E. NICOLAE - EVALUATOR (CUI 32872520)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.988,96 RON
Valoare atribuită
1.988,96 RON
Data publicării
21.09.2018 10:44
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.988,96 RON

din 1.988,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.