Ofertă refuzată
Cumpărare directă
click frama B1 suport de afisaj
- Număr anunț
- DA21255733
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN DE ETNOGRAFIE SI AL REGIMENTULUI DE GRANITA CARANSEBES (CUI 3228322)
- Furnizor / câștigător
- EXCELEXPO SRL (CUI 15963718)
- Cod CPV
- 30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare finală
- 1.200 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 08:58
- Data finalizării
- 24.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.