Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE CF ANUNT NR 1032789

Număr anunț
DA21245561
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.513,73 RON
Valoare finală
1.513,73 RON
Data publicării
19.09.2018 10:21
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.