Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR SINA PROMET

Număr anunț
DA21287127
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,50 RON
Valoare atribuită
18,50 RON
Data publicării
24.09.2018 15:06
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,50 RON

din 18,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.