Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pubela 120L

Număr anunț
DA21287014
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 AGRIJ (CUI 24886126)
Furnizor / câștigător
ZAMFIRA COM SRL (CUI 9408942)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,88 RON
Valoare atribuită
184,88 RON
Data publicării
24.09.2018 15:02
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,88 RON

din 184,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.