Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII DE BUCATARIE

Număr anunț
DA21285057
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VIDELE (CUI 19172015)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.442,73 RON
Valoare atribuită
2.442,73 RON
Data publicării
24.09.2018 13:51
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.442,73 RON

din 2.442,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.