Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Reabilitare piscina Vestem" cf nota 32748/17.09.2018

Număr anunț
DA21283668
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
ART NEW PISCINE S.R.L. (CUI 39557407)
Cod CPV
45212212-5 · Lucrari de constructii de piscine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.143 RON
Valoare atribuită
90.143 RON
Data publicării
24.09.2018 13:02
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.143 RON

din 90.143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.