Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cataloage scolare
- Număr anunț
- DA21279812
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BARBULESTI (CUI 33560624)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559,44 RON
- Valoare atribuită
- 559,44 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 10:41
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
559,44 RON
din 559,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro