Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie
- Număr anunț
- DA21278807
- Autoritate contractantă
- LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97,50 RON
- Valoare atribuită
- 97,50 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 10:05
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97,50 RON
din 97,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro