- Număr anunț
- DA21276282
- Autoritate contractantă
- LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV (CUI 29368664)
- Furnizor / câștigător
- STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
- Cod CPV
- 44522200-7 · Chei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,89 RON
- Valoare atribuită
- 307,89 RON
- Data publicării
- 23.09.2018 11:01
- Termen limită
- 28.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.09.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
307,89 RON
din 307,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro