Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTAINER TRANSPORT LICHIDE pentru CMIASVB SA
- Număr anunț
- DA21270874
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
- Furnizor / câștigător
- SHARK PLAST SRL (CUI 17716030)
- Cod CPV
- 39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 11:23
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.700 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro