Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Substanta repelenta Wam Extra
- Număr anunț
- DA21273065
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- VERDON SOLUTION SRL (CUI RO32678550)
- Cod CPV
- 24450000-3 · Produse agrochimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.180 RON
- Valoare atribuită
- 9.180 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 13:03
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.180 RON
din 9.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro