Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+
- Număr anunț
- DA21268149
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- NETTER SYSTEM SRL (CUI RO15711087)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.738,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.738,66 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 09:37
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.738,66 RON
din 1.738,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro