Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 72,1% sub estimat

Canalizare strada Aviator Popa Lucian

Număr anunț
DA21265732
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
SMART GENERAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO3020800)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.000 RON
Valoare atribuită
125.597,31 RON 72,1% sub estimat
Data publicării
20.09.2018 16:04
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.597,31 RON

din 450.000 RON estimat 72,1%

Adjudecat la 27,9% din estimat · economie 324.402,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.