Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pere
- Număr anunț
- DA21281501
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
- Furnizor / câștigător
- DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,87 RON
- Valoare atribuită
- 246,87 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 11:39
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,87 RON
din 246,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro