Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet birotica papetarie
- Număr anunț
- DA21278880
- Autoritate contractantă
- RNP ROMSIVA ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL VANATORI NEAMT (CUI RO25645770)
- Furnizor / câștigător
- PAVCOM SRL (CUI 5035751)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.631,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.631,78 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 10:08
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.631,78 RON
din 1.631,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro