Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale necesare realizarii stocului minim la inundatie

Număr anunț
DA21278708
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
42992300-9 · Material absorbant electromagnetic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.764 RON
Valoare atribuită
5.764 RON
Data publicării
24.09.2018 10:01
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.764 RON

din 5.764 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.