Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire vane apa SELC Medgidia-SRTFC Constanta

Număr anunț
DA21277614
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SERVICE ELECTROCASNICA SRL (CUI 1879278)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.028,65 RON
Valoare atribuită
22.028,65 RON
Data publicării
24.09.2018 09:18
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.028,65 RON

din 22.028,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.