Ofertă acceptată
Cumpărare directă
55523000-2 Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21274026
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARLECHINO (CUI 17978634)
- Furnizor / câștigător
- SOMPAN & COF SRL (CUI RO34729820)
- Cod CPV
- 55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580 RON
- Valoare atribuită
- 2.580 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 13:47
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.580 RON
din 2.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro