Ofertă refuzată Cumpărare directă

Loading buffer DNA IV 25ml pentru geluri de agaroza

Număr anunț
DA21243456
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,22 RON
Valoare finală
346,22 RON
Data publicării
19.09.2018 08:46
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.