Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse imprimante si Reparatie Multifunctional HP lasejet

Număr anunț
DA21283622
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
Furnizor / câștigător
ROCOM ALC HOLDING S.R.L. (CUI RO34010173)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.193 RON
Valoare atribuită
4.193 RON
Data publicării
24.09.2018 13:00
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.193 RON

din 4.193 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.