Număr anunț
DA21281489
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CALMATUIU DE SUS (CUI 18999791)
Furnizor / câștigător
C & C CLEANING DISTRIBUTION SRL (CUI 38144046)
Cod CPV
30100000-0 · Masini, echipament si accesorii de birou, cu exceptia computerelor, a imprimantelor si a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,41 RON
Valoare atribuită
497,41 RON
Data publicării
24.09.2018 11:39
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,41 RON

din 497,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.