Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS IMPRIMANTA CANON CL 541

Număr anunț
DA21251837
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PRO PIR KULT (CUI 23176988)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN M SRL (CUI RO15606855)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare finală
126,05 RON
Data publicării
19.09.2018 14:06
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.