Ofertă acceptată Cumpărare directă

X542UA-DM815R-AS 15 I3-7100U 4GB 256GB UMA W10P GR

Număr anunț
DA21278147
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIRJOL (CUI 29150553)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198,32 RON
Valoare atribuită
4.198,32 RON
Data publicării
24.09.2018 09:41
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198,32 RON

din 4.198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.