Ofertă refuzată Cumpărare directă

Garnituri schimbatoare apa calda

Număr anunț
DA21248137
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
ALFA LAVAL SRL (CUI RO8140611)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.302,40 RON
Valoare finală
3.302,40 RON
Data publicării
19.09.2018 11:50
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.