Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINI SPIKE ALBASTRU CU FILTRU ANTIBACTERIAN SI DE PARTICULE+MINI SPIKE VERDE CU FILTRU ANTIBACTERIAN
- Număr anunț
- DA40736589
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,50 RON
- Valoare atribuită
- 537,50 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 09:26
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,50 RON
din 537,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro