Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizarea unui vehicul de teren ATV (All Terrain Vehicle)
- Număr anunț
- DA21283857
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 355 (CUI 26294783)
- Furnizor / câștigător
- LOGISTIC SPORT SRL (CUI RO19080523)
- Cod CPV
- 34113200-4 · Vehicule pentru orice tip de teren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.850 RON
- Valoare atribuită
- 32.850 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 13:08
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.850 RON
din 32.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro