Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fax Canon i-SENSYS FAX L170

Număr anunț
DA21282735
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197 RON
Valoare atribuită
1.197 RON
Data publicării
24.09.2018 12:24
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.197 RON

din 1.197 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.