Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție produse

Număr anunț
DA21280520
Autoritate contractantă
Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
24.09.2018 11:06
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.