Ofertă acceptată Cumpărare directă

(IMUNOGLOBULINA NORMALA PENTRU ADMIN. INTRAVASCULARA 5gr

Număr anunț
DA21277479
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.254,40 RON
Valoare atribuită
27.254,40 RON
Data publicării
24.09.2018 09:11
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.254,40 RON

din 27.254,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.