Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERTIMED 24 mg X 60 COMPR.
- Număr anunț
- DA21274234
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,24 RON
- Valoare atribuită
- 124,24 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 13:57
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,24 RON
din 124,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro