Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii organizare conferinta 3 zile
- Număr anunț
- DA21272885
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN DE ETNOGRAFIE SI AL REGIMENTULUI DE GRANITA CARANSEBES (CUI 3228322)
- Furnizor / câștigător
- ISSA COM SRL (CUI 4505855)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.440 RON
- Valoare atribuită
- 19.440 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 12:54
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.440 RON
din 19.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro