Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare COMPLEX DE JOACA
- Număr anunț
- DA21272947
- Autoritate contractantă
- COMUNA PISCHIA (PRIMARIA COMUNEI PISCHIA) (CUI 5481541)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 12:58
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro