Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fotoliu rulant / Carucior cu rotile, transport pacienti CP100 Start - sezut 48 cm - 120 kg
- Număr anunț
- DA40737103
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 898 RON
- Valoare atribuită
- 898 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 09:53
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
898 RON
din 898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro