Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA21284514
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BRASOV (CUI 29370095)
Furnizor / câștigător
MODISSIMA SRL (CUI RO34160235)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655,95 RON
Valoare atribuită
1.655,95 RON
Data publicării
24.09.2018 13:31
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.655,95 RON

din 1.655,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.