Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru calcar si apa Philips Saeco AquaClean CA6903/00 pentru espressoare Philips si Saeco [CA6903/
- Număr anunț
- DA21283621
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,10 RON
- Valoare atribuită
- 336,10 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 13:00
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,10 RON
din 315,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro