Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA21274471
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA NR. 1 MOTRU (CUI 29552747)
Furnizor / câștigător
STEFALMAT SRL (CUI 19315590)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.454,12 RON
Valoare atribuită
2.454,12 RON
Data publicării
21.09.2018 14:10
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.454,12 RON

din 2.454,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.