Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de tâmplărie și restaurare
- Număr anunț
- DA21280296
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
- Furnizor / câștigător
- MOB STIL IMPEX SRL (CUI RO16535744)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.392 RON
- Valoare atribuită
- 61.392 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 10:58
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.392 RON
din 61.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro