Ofertă refuzată
Cumpărare directă
YATO PRESA HIDRAULICA 30 TONE, DULAP SCULE 115 PIESE, COMPRESOR AER 200L 2.2kW 220V, DULAP SCULE 11
- Număr anunț
- DA21244926
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI RO10302235)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.190 RON
- Valoare finală
- 11.190 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 09:54
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.