Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACORDARE LA INSTALATIA ELECTRICA

Număr anunț
DA21284710
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGUSOR (CUI 4514888)
Furnizor / câștigător
KMY & COS TRADING SRL (CUI RO19056207)
Cod CPV
45311200-2 · Lucrari de conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.318,69 RON
Valoare atribuită
19.318,69 RON
Data publicării
24.09.2018 13:39
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.318,69 RON

din 19.318,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.