Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE AUTOUTILITARA DUSTER , BC01DJE
- Număr anunț
- DA21278849
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 712,31 RON
- Valoare atribuită
- 712,31 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 10:06
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
712,31 RON
din 712,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro