Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIAGNOZA EL. GENERALA, REVIZIE MOTOR, D/M INJECTOARE, REMEDIERE PROBLEME FRANA DE MANA CV-34-APA.

Număr anunț
DA40737256
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"HOPE SPED" SRL (CUI RO15428073)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.840,24 RON
Valoare atribuită
21.840,24 RON
Data publicării
01.07.2026 10:01
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.840,24 RON

din 21.840,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.