Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI M40 S2 - BIDON DE 20 L
- Număr anunț
- DA21278229
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 09211710-1 · Uleiuri albe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.178 RON
- Valoare atribuită
- 2.178 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 09:44
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.178 RON
din 2.178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro