Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21284375
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU (CUI 4340269)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
03222320-2 · Mere, pere si gutui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.284,65 RON
Valoare atribuită
2.284,65 RON
Data publicării
24.09.2018 13:27
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.284,65 RON

din 2.284,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.