Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice carburanti auto 30 lei/fila.

Număr anunț
DA21289055
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare atribuită
2.521 RON
Data publicării
25.09.2018 01:30
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 22:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521 RON

din 2.521 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.