Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT COLECTARE CELULE MONONUCLEARE COMPATIBIL COBE SPECTRA (MNC/WBC 70620)

Număr anunț
DA21291749
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
Cod CPV
33141614-7 · Pungi pentru recoltarea plasmei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.500 RON
Valoare atribuită
59.500 RON
Data publicării
25.09.2018 10:03
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.500 RON

din 59.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.