Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparare drumuri prin pietruire.

Număr anunț
DA21285135
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
VITIDA CONSTRUCT SRL (CUI RO27304893)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385.605,05 RON
Valoare atribuită
385.605,05 RON
Data publicării
24.09.2018 13:53
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385.605,05 RON

din 385.605,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.